Początki firmy Gebauer sięgają już 1983 r. Wtedy to właśnie powstał w Tarnowie Opolskim zakład stolarski. Przedsiębiorstwo nie było duże, jednak pewnie oparte na twardych, rzetelnych i wielopokoleniowych tradycjach rzemieślniczych. Atrybuty te wkrótce zaczęły procentować w konsekwencji prowadząc do szybkiego i prężnego rozwoju firmy, co z kolei spowodowało, że na przestrzeni dwóch dziesięcioleci zakład przekształcił się w nowoczesną firmę zatrudniającą kilkudziesięciu pracowników i współpracującą z wieloma znanymi i cenionymi kontrahentami oraz profesjonalnymi firmami montażowymi.


Systematyczny rozwój sprawił, że w chwili obecnej jesteśmy liczącym się w branży producentem stolarki drewnianej. Nasza siła oparta jest na starannym doborze surowców, wysokiej jakości procesu produkcyjnego oraz długoletnim doświadczeniu.

W swej ofercie posiadamy niezbędne wyroby stolarki otworowej potrzebnej do wyposażenia całego domu, m.in. okna, drzwi, parapety, okiennice, ogrody zimowe i inne.

Największym plusem przedsiębiorstwa jest zdolność do wykonywania stolarki nietypowej, tzn. idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta, oferującej praktycznie każdy kształt okien i drzwi o doskonałej, wysokiej jakości. Fakt ten dostarcza również architektom nieskrępowaną możliwość kształtowania form architektonicznych budynków i aranżacji wnętrz.

W sytuacji, kiedy każdy właściciel ma nieomal nieograniczony przywilej decydowania o wyglądzie swojego domu, stajemy na wysokości zadania i oferujemy nieograniczone możliwości wykonania stolarki o bogatym wzornictwie, w dowolnych kształtach, wymiarach i funkcjach. W stylu nowoczesnym, bądź zabytkowym.

Wysoka jakość utrzymywana na każdym etapie produkcji i dystrybucji jest dla nas przede wszystkim podstawowym prawem naszych klientów.

W związku z tym, oferujemy Państwu zarówno produkty powstające przy zastosowaniu europejskich rozwiązań, jak i wszechstronną i profesjonalną obsługę, poczynając od konsultacji, fachowego doradztwa, obmiaru i specjalistycznego transportu – na terenie całego kraju, profesjonalnego montażu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Gwarantujemy Państwu, że nasze starania przekładają się na produkty o wysokim standardzie oraz rozsądnej cenie. Zapewniamy Państwa także o wysokim komforcie użytkowania naszych wyrobów przez wiele lat.

Zapraszamy zatem Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz przeglądnięcia najświeższych nowości wraz z wyjątkowo cenionymi, reprezentacyjnymi produktami, które eksponujemy w salonie wystawowym w Tarnowie Opolskim. Dla Państwa wygody zachęcamy również do skorzystania z usług naszych przedstawicielstw rozmieszczonych na terenie kraju.

Jak twierdzi stare porzekadło „Pan Bóg stworzył świat – resztę zrobili budowlani”.
Mamy nadzieję, że pomimo trudnego wyboru, zapoznają się Państwo z ofertą naszej firmy i dołączą do grona naszych stałych, zadowolonych klientów. A my ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby mogli Państwo powiedzieć.

Serdecznie zapraszamy