W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

  • Stolarz
  • Pomocnik Stolarza
  • Szlifierz
  • Lakiernik
  • Monter Okuć
  • Szklarz

Miejsce pracy: Tarnów Opolski

Oferujemy: pracę stacjonarną w Tarnowie Opolskim, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę na pełen etat, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne zarobki + premia. Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie – wysoki pakiet w PZU Szkolenia i wyjazdy służbowe. Nocleg w hotelu pracowniczym na terenie firmy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na maila praca@gebauer.pl lub bezpośrednio do firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Stolarz

Wynagrodzenie: od 3000,00 zł. do 4000,00 zł. (netto)
Opis stanowiska: Praca na stolarni. Obsługa maszyn do produkcji stolarki otworowej (okien, drzwi i okiennic)
Wymagania: praca na podobnym stanowisku lub wykształcenie w zawodzie STOLARZ, umiejętności logicznego myślenia i sprawnego rozwiązywania problemów komunikatywność i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów wysoki poziom kultury osobistej.

Pomocnik Stolarza

Szlifierz

Lakiernik

Monter Okuć

Szklarz