Jesteśmy firmą posiadającym duże doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży drewnianych okien, drewnianych drzwi zewnętrznych oraz nietypowej stolarki okiennej. Mając na uwadze dalszy rozwój firmy zmierzamy nie tylko do uzyskania silnej i stabilnej pozycji na rynku krajowym, ale również do wzrostu sprzedaży na rynkach zagranicznych. Wiemy, że realizacja powyższych zamierzeń wiąże się przede wszystkim z produkcją i sprzedażą wyrobów prezentujących taki poziom jakości, który spełnia wymagania, potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.
Stąd,

naszym głównym celem jest pełne zadowolenie Klienta

Nasz System jakości zorientowany jest na ciągłe doskonalenie jakości naszych wyrobów i usług oraz dostosowanie ich do technicznych i ekonomicznych wymagań naszych Klientów.


Realizowane to będzie przez:

  • ciągłe doskonalenie procesów;
  • rozwój technologii produkcji;
  • unowocześnianie parku maszynowego;
  • ciągłe doskonalenie kompetencji pracowników firmy.

Ważnym elementem naszej działalności jest minimalizacja wad i reklamacji. Dążymy do uzyskania jak najniższego ich poziomu. Ustalone terminy realizacji naszych usług muszą być zawsze dotrzymane. Jakość naszych wyrobów zależy również od jakości dostaw. Wymagamy więc od dostawców dostaw wyrobów spełniających w pełni nasze wymagania i współpracujemy z nimi przy realizacji głównych celów jakości. Nasza polityka jakości jest realizowana przy założeniu, że za jakość odpowiada nie tylko Właściciel firmy, ale także każdy jej pracownik. Każdy, kto zauważy ryzyko pogorszenia jakości zobowiązany jest podjąć działania chroniące jakość.